پاسخ راهبردی سرلشکر سلیمانی به سخنان اوباما : سخن شما اظهار لطف نیست، اعلام ناتوانی است/آمریکا حتی برای خرید دارو محدودیت قائل می شود

سرویس سیاسی فردا:
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به سخنان اوباما در مورد اینکه به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی نیستیم، گفت: این سخن شما اظهار لطف نیست بلکه اعلام ناتوانی است، شما نتوانسته و نمی توانید در پی براندازی نظام جمهوری برآیید.

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در کنگره شهدای دفاع مقدس استان کرمان اظهار داشت: اینکه اوباما می گوید ما به دنبال براندازی جمهوری اسلامی ایران نیستیم به این علت است که نمی توانند براندازی کنند.

وی بیان کرد: تمام تلاش آمریکا تا به امروز برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بوده است.

وی خطاب به آمریکایی ها گفت: ضلع مهم تلاش شما تا به امروز برای مقابله با جمهوری اسلامی بوده است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: اینکه می گویید به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی نیستیم، این سخن اظهار لطف نیست بلکه اعلام ناتوانی است، شما نتوانسته و نمی توانید در پی براندازی نظام جمهوری اسلامی برآیید.

سلیمانی افزود: آمریکا در ۳۵ سال گذشته ناجوانمردانه*ترین و بدترین اقدامات را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است که این سابقه در ذهن ملت باقی می ماند.

وی ابراز داشت: شما حتی برای خرید دارو توسط ملت ایران محدودیت قائل می شوید.

این یادگار دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد:اینکه می گویید در فکر براندازی نظام نیستید وقتی قابل قبول است که آثار این حرف اوباما از سیاست آمریکا محو شود

دیدگاه خود را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: